Český výrobek – české produkty a jejich podpora

Podporujeme české výrobky.

Naše společnost byla založena v roce 2006 a jejím ústředním zájmem jsou od počátku české produkty. Aktivně podporujeme české výrobce i koncové spotřebitele a pomáháme zákazníkům, aby při nákupu snadno rozpoznali výrobky z Česka. Propagujeme například firmy Barvy a laky Hostivař či JaJa Pardubice.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • U hřbitova 432/9
  • Držovice - Prostějov
  • 796 07
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
2 hodnocení
Ohodnotit
leokol
22.11.2013
*
*
*
*
*

podpora českých výrobků je důležitá

zobrazit všechna hodnocení

Více informací

Program pro podporu českých výrobků

Naše společnost nabízí ojedinělý program na podporu potravinářských i nepotravinářských českých výrobků. Ojedinělý proto, že požadujeme a také na místě kontrolujeme, že se dané výrobky skutečně vyrábí v ČR a jsou bezpečné a nezávadné. Díky tomu se na české produkty označené lipovým listem můžete spolehnout. Jsme potěšeni, že myšlenku podpory českých výrobků uvítali ocenění výrobci i spotřebitelé. Již nyní s námi spolupracuje řada známých tuzemských výrobců, mezi nimiž nechybí JaJa Pardubice, Barvy a laky Hostivař nebo Váhala a spol.

Proč podporovat české výrobky?

Hodnota českého produktu totiž nespočívá jen ve mzdě, kterou dostane dělník za práci nebo ve snižování míry nezaměstnanosti. K celkovému přínosu prodeje českých produktů pro ekonomiku země je třeba připočítat i daně, sociální a zdravotní pojištění, které zaměstnanec i výrobce odvádí. Z tohoto pohledu všichni přispíváme koupí českých produktů například na školství, zdravotní péči, důchody, chod státního aparátu a další. Navíc šetříme životní prostředí, protože doprava a její hluk a emise jsou z důvodu kratší vzdálenosti dopravy nižší. Při koupi zahraničního výrobku se o všechny tyto výhody připravujeme.

Jak program funguje?

Program se opírá o průzkumy, které jsme realizovali od roku 2004. V nich námi zvolené logo český výrobek umístěné na obalu produktu prokázalo jasný nárůst prodeje označených výrobků. Logo ocenili také spotřebitelé, kteří uvítali informaci, jež jim usnadnila orientaci při výběru zboží. S radostí nyní sledujeme, jak zákazníci stále více dávají přednost českým výrobkům. Více informací o aktuálních průzkumech naleznete na našich stránkách.

Spolupráce s českými výrobci – Barvy a laky Hostivař, JaJa Pardubice a další

S úspěchem našeho loga roste také počet našich partnerů z řad českých výrobců. Proto nyní spolupracujeme s mnoha firmami z nejrůznějších odvětví. K našim partnerům patří Barvy a laky Hostivař, Váhala a spol, JaJa Pardubice, Skinzone, Haipa-Daipa, Dakon, Masokombinát Plzeň, LTC Vysoké Mýto či čaje značky VELTATEA.

Věříme, že náš projekt v budoucnu pomůže nejen spotřebitelům při orientaci při výběru zboží, výrobcům při propagaci českých výrobků ale nám všem. Doufáme, že se s výrobky označenými naším logem budete rádi setkávat nejen na českém trhu, ale i na trhu v zahraničí.

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce